Home

wersja niemiecka 2021 - Polska

Polska wrzesień 2021

Druga wizyta.
Z okolicznościami poprzedzającymi: po anulowanej wyprawie do Ameryki Południowej pozostały nam (i naszym przyjaciołom) bony turystyczne o wartości kilkuset euro każdy. 2021 musieliśmy je wykorzystać. Ale dokąd ruszyć? Żadnych lotów, nic poza Europą.
Nasze biuro podróży oferowało podróż do północnej Polski z Gdańskiem i Mazurami. Nasi przyjaciele już od dawna chcieli pojechać z nami do Polski i tak było idealnie. Sami byśmy wybrali tą samą trasę (robiliśmy ją wiele lat temu z innymi przyjaciółmi) a tu nie musimy się o nic martwić. Dojazd do Polski zorganizowaliśmy sami - co było nawet lepiej, gdyż w ten sposób mogliśmy zwiedzić jeszcze więcej.
Tak więc po Zgorzelcu i dwóch dniach w Toruniu, pojechaliśmy do Gdańska - gdzie spotkała się grupa, my i jeszcze 3 osoby.
Byliśmy w drodze przez 10 dni. Z Gdańska na Mazury i z powrotem do Gdańska. Program był bardzo ciekawy. Nawet dla nas wiele rzeczy było nowych. Grupa była bardzo miła, a przewodniczka wycieczki wspaniała.

Wiecej w albumiePolska

Görlitz Toruń - Wisła Toruń - Hotel 1231 Toruń - Pałac Rydzyka Stutthof Sopot Kanał Elbląski Wilczy szaniec Mazurskie jezioro Mazurskie jezioro Krutynia Malbork Gdańsk Łeba - ruchome wydmy